Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

Türk Telekom bedava internet kampanyaları sayesinde ücretsiz bir şekilde internet kullanabiliriz.

İnternet artık bir ihtiyaç öte bir hale geldi. İletişim ve zaman geçirme aracımız oldu. Artık telefonumuzdaki paketler daha hızla tükenir oldu. Ancak ücretsiz kampanyalar sayesinde sizde bedava internet sahibi olabiliriz. Bunun için firmalar zaman zaman internet, konuşma dakikası veya whatsapp, facebook, instagram, youtube gibi uygulama bazlı internet kampanyaları da yapmaktadır. Bu kampanyalar geçiş bazlı, uygulama veya katılım bazlı kampanyalar olabiliyor.

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları:

Sil Süpür Kampanyası:

Her hafta çarşamba veya cuma günü olarak yenilenen bu kampanya sayesinde birçok farklı hediye kazanabilirsiniz. Bunlar internet, konuşma veya facebook, whatsapp, youtube gibi uygulama bazlı gigabyte paketleri, Türk Telekom’a özel olan uygulamalar Muud gibi yada firma mağaza bazlı indirimler, kampanyalar olabiliyor. Bu paketlere bedava sahip oluyorsunuz.

Türk Telekom Bedava İnternet ve Dakika Kazanmak İçin Yapılması Gerekenler:

  • Öncelikle telefonunuzun işletim sistemine göre ios veya android ilgili mağazadan (Google Play Store veya App Store) girin ve Türk Telekom Online İşlem uygulamasını yükleyin.
  • Uygulamayı yükledikten sonra uygulamaya Mobil işlemlerden giriş yapın. Öncelikle şifre alıp girmenizi isteyecektir. Adımları takip edin.
  • Uygulamaya giriş yaptıktan sonra sağ üstte bulunan hediye paketi şekline dokunun ve en üstte bulunan Sil Süpür’e dokunun.
  • Karşınıza buğulu bulut tarzında bir ekran çıkacaktır. Parmağınızı etrafınızda gezdirerek siliyormuş gibi yapın.
  • Bulut arkasında kazandığınız hediye çıkacaktır.

Her hafta Türk Telekom Online İşlemler’e girerek hediyenizi almayı unutmayın. :)

Türk Telekom 4.5G Sim Kart Kampanyası ile Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma:

Türk Telekom mağazalarına gidip, sim kartınızı ücretsiz değiştirdikten sonra 3 Ay geçerli olmak üzere tarifenizdeki internet paketinin 2 katını bedava olarak kazanacaksınız. 2KAT yazıp 5555’e gönderin. Bu kampanya sayesinde hem sim kartınızı 4.5G uyumlu olarak ücretsiz değiştireceksiniz hem de paketinizin 2 katı gibi azımsanmayacak bir internet paketi kazanacaksınız.

E-Faturalı olana 1 GB Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası:

E-fatura sayesinde faturalarını mail adresine alırsanız türk telekomdan 1 GB internet kazanabilirsiniz.

1GB e-mail adresinizi yazıp, 3008’e mesaj atıp, 1 haftalık 1 GB internet kazanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir