Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

Vodafone bedava internet kampanyaları sayesinde ücretsiz bir şekilde internet kullanabiliriz.

İnternet artık bir ihtiyaç öte bir hale geldi. İletişim ve zaman geçirme aracımız oldu. Artık telefonumuzdaki paketler daha hızla tükenir oldu. Biliyorsunuz ki paketimiz bitince internet kulllanımı oldukça pahalı hale geliyor ve ek paketlerde oldukça masraflı oluyor. Ancak ücretsiz kampanyalar sayesinde sizde bedava internet sahibi olabiliriz. Bunun için firmalar zaman zaman internet, konuşma veya whatsapp, facebook, instagram, youtube gibi uygulama bazlı internet kampanyaları da yapmaktadır. Hatta bazı mağazalara özel indirimler, promosyonlar hediyeler kazanabilirsiniz. Bu kampanyalar geçiş bazlı, uygulama veya katılım bazlı kampanyalar olabiliyor.

Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları:

Bana Ne Var Kampanyası:

Vodafone Bedava İnternet

Duruma göre her hafta veya şanslı vodafone’lulara her gün yenilenen bu kampanya sayesinde birçok farklı hediye kazanabilirsiniz. Bunlar ücretsiz bedava internet, konuşma dakikaları veya mağazalara özel sürpriz ürün ve promosyon hediyeleri kazanabilirsiniz.

Bedava İnternet ve Hediyeler Kazanmak için yapılması gerekenler:

  • Öncelikle telefonunuzun işletim sistemine göre ios veya android ilgili mağazadan (Google Play Store veya App Store) girin ve Vodafone Yanımda uygulamasını yükleyin.
  • Uygulamayı yükledikten sonra uygulamaya şifre alarak giriş yapın. Şifre almak için S yazıp, 7000‘e SMS gönderebilirsiniz.
  • Uygulamaya giriş yaptıktan sonra sağ üst’e dokunun ve Bana ne var bölümüne dokunun.
  • Karşınıza çarkıfelek tarzı bir ekran gelecek çarkı çevirin ve hediyenizi kazanın.

Bu hediyeler her hafta veya günlük olarak veriliyor. Her gün Vodafone Yanımda uygulamasına girip, çarkı çevirin ve hediyeleri ücretsiz olarak kapın.

Vodafone 4.5G Sim Kart Kampanyası ile Vodafone Bedava İnternet Kazanma:

Vodafone mağazalarına gidip, sim kartınızı ücretsiz değiştirdikten sonra 1 Ay geçerli olmak üzere 5 GB İnternet kazanabilirsiniz. İnternet kullanım süresi 30 gün geçerlidir. Bu kampanya sayesinde hem sim kartınızı 4.5G uyumlu olarak ücretsiz değiştireceksiniz hem de 5 GB gibi azımsanmayacak bir internet paketi kazanacaksınız.

Vodafone Freezone’lulara Özel İnternet Avcıları:

Vodafone Freezone’lulara özel bir bu kampanyada konum bilgilerini ve internetiniz açık durumdayken dışarıda dolaşırken bedava hediye internet veya indirimli hediye paketleri kazanabilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir